Tayna shfaqet në reçipeta

  • E.K /
  • 20 shtator 2021 - 16:33
Tayna shfaqet në reçipeta

Tayna ka joshur fansat me pamjet e publikuara së fundmi.

Reperja Tayna është ndër të preferuarat e publikut shqiptar.

Ajo është aktive në rrjete sociale duke publikuar foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria. Postimet e saja fitojnë vëmendje si shkak i paraqitjeve në rroba të pakta dhe jo rrallë herë provokuese.

Së fundi ajo u shfaq mjaft atraktive në Instagram me veshjen ‘serioze’ të cilën u kujdes ta kombinonte me reçipetat përpkot dantellë duke ekspozuar gjoksin e bujshëm për të cilin përflitet mjaft shumë.

Menjëherë pas shpërndarjes së imazheve ajo u komentua mjaft shumë nga fansat duke e komplimentuar për pozën dhe linjat trupore.

(Kosova Sot Online)