Motra e Afërdita Dreshaj do ju “lë” pa gjumë me këto foto

  • E.K /
  • 20 shtator 2021 - 22:49
Motra e Afërdita Dreshaj do ju “lë” pa gjumë me këto foto

Influencuesja shqiptare e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj ka bërë postimin e një serie fotosh nga Los Angelesi

Shumicën e verës e ka kaluar në Europë.

Në Itali, Islandë dhe vende të tjera interesante në Europë derisa asnjëherë nuk kanë munguar fotografitë seksi të saj.

Tani, Jehona ka treguar gjoksin e saj seksi, derisa ka qenë e veshur me shumë stil me një fustan ngjyrë kafe të hapur.

“27 shijet që shijojnë bukur”, ka shkruar Jehona, derisa mbrëmë ka festuar ditëlindjen e saj.

Kujtojmë se Jehona është motra e këngëtares dhe modeles, Afërdita Dreshaj.

(Kosova Sot Online)