Habit Zogu i Tiranës : Isha me mbi 1000 burra në burg, këndonim e kërcenim

  • G.G /
  • 21 September 2021 - 09:59
Habit Zogu i Tiranës : Isha me mbi 1000 burra në burg, këndonim e kërcenim

Pas daljes nga brugu ku u akuzua për prostitucion, Hermes Nikaj ka dhënë një intervistë për “Expuls”.

Ai është pyetur për fillimin në burg ku ka thënë:

“Fillimisht e kisha pak me frikë se ku do më çojnë. Nuk kisha parë kurrë një institucion vuajtje. E mora me firkë, por a e din që njeriu përshtatet?

Kur kam dalë të nesërmen atje, unë kam qenë me mbi një mijë burra. Ato të gjithë duartrokisnin, Zogu mos u mërzit se s’ke bo asgjë. Godina A dhe B. Të gjithë kërce këndo, kush jepte një kartë telefoni, kush fruta. Nuk është më burgu siç ka qenë”, u shpreh ai.

(Kosova Sot Online)