Elita “çon” në qiell Gjikon në përvjetorin e martesës – Gjiko ende pa reagim

  • 21 September 2021 - 22:03
 Elita “çon” në qiell Gjikon në përvjetorin e martesës – Gjiko ende pa reagim

Moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Elita Rudi, ka festuar sot përvjetorin e martesës së saj me reperin Gjiko

E për këtë Elita ka pasur një grumbull fjalësh miradije për reperin, me të cilin ajo ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

“Nuk ka dhuratë më të madhe se me jetu jetën me personin qe e don. Urime pervjetorin e marteses dashuri♥️! @gjikotheflyboy ?‍?‍?‍?”, ka shkruar ajo në Instagram.

Për dallim nga Elita, Gjiko nuk ka shkruar sot asnjë status për përvjetorin e martesës me Elitën, madje as nuk ka bërë një dedikim për këtë gjë.

Krejt ajo që shihet në profilin e Gjikos janë datat se ku ka kënduar gjatë verës që lamë pas, postim që ai e ka bërë para 8 javësh.

(Kosova Sot Online)