Zbulime të reja: Kanye e ka tradhtuar Kimin gjatë martesës me disa gra, mes tyre me aktoren e njohur!

  • G.G /
  • 22 September 2021 - 15:29
Zbulime të reja: Kanye e ka tradhtuar Kimin gjatë martesës me disa gra, mes tyre me aktoren e njohur!

Kanë paraqitur divorcing prej muajsh ndërsa pas një kohe që nuk kishin fare komunikim Kanye West dhe Kim Kardashian janë fotografuar bashkë.

Përkundër ri-afrimit dyshja nuk e kanë stopuar procecin e divorcit dhe nuk dihet nëse do të ketë një ribashkim.

Ditëve të fundit po përflitet se gjatë kohës sa ishin të martuar Kanye e kishte tradhëtuar Kimin.

Një burim për The Sun tha se reperi “është mburrur se ka fjetur me Christina Milian”.

Pretendohet se reperi u rrëfye tek disa anëtarë të stafit të tij në vitin 2016, por nuk theksoi se në çfarë periudhe kohore kishte pasur aferë me aktoren e njohur.

Burimi gjithashtu pretendon se reperi ka ndarë edhe disa detaje shumë grafike për aferat e tij me gra të tjera gjatë kohës sa ishte i martuar me Kim Kardashian.

(Kosova Sot Online)