Adelina Tahiri qenka e zonja edhe në kuzhinë

  • E.K /
  • 22 shtator 2021 - 18:10
Adelina Tahiri qenka e zonja edhe në kuzhinë

Adelina Tahiri është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikut.

Ajo komentohet shumë për jetën e saj private por jo vetëm.

Këngëtarja merr vëmendje me stilin e jetës që bën, veshjet e saja të shtrenjta vendet që ajo viziton e shumëçka tjetër.

Ndërkaq kjo nuk është e vetmja gjë që Adelinës i shkon për dore.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instastory ku ka lënë të kuptohet se Adelina është edhe një kuzhiniere mjaft e zoja.

(Kosova Sot Online)