Morena Taraku pozon para pasqyrës e mbështjellur vetëm me peshqirë

  • E.K /
  • 22 shtator 2021 - 22:29
Morena Taraku pozon para pasqyrës e mbështjellur vetëm me peshqirë

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, nuk po i ndal provokimet në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet e mbështjellur vetëm me peshqirë dhe ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e fansave të saj.

Kjo nuk është hera e parë, pasi që Morena është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe shpesh ndan me ndjekësit imazhe dhe video nga përditshmëria e saj.

Ndryshe, Morena Taraku ka kohë që nuk është aktive më projektet muzikore por bashkëpunimi i saj me Feron i titulluar ‘Money’ ka arritur 1.4 milionë klikime në Youtube.

(Kosova Sot Online)