Elvana Gjata pozon në reçipeta, duket tejet provokuese

  • G.G /
  • 23 shtator 2021 - 13:25
Elvana Gjata pozon në reçipeta, duket tejet provokuese

Elvana Gjata erdhi joshëse në imazhet e reja.

Elvana Gjata nuk është shumë aktive me mbrëmje muzikore gjatë kësaj periudhe.

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një fotografi ku shihet me dukej mjaft elegante por ajo që morri vëmendjen e fansave ishte se ajo kishte veshur vetëm reçipeta.

Dukjen e saj Elvana e kombinoi me shumë bizhuteri të mëdha floriri të cilat binin në sy mjaft shumë.

Grimi i këngëtares u fokusua më shumë tek pjesa e syve dhe buzëkuqi ngjyrë rozë e lehtë.

(Kosova Sot Online)