E veshur me stil unik, Jehona Sopi mahnitë në këtë pamje

  • G.G /
  • 23 shtator 2021 - 13:54
E veshur me stil unik, Jehona Sopi mahnitë në këtë pamje

Jehona Sopi përdorë një stil mjaftë interesant në veshje

Këngëtarja edhe pse vazhdon të jetë jo shumë aktive në rrjete sociale , sa herë që publikon diçka ajo kalon në lajm.

Pasi që ka një stil unik, me çdo veshje që bën merr vëmendje dhe e dëshmon që është unike.

Në këtë fotografi, teksa përdorë nuanca të shumta ajo duket tejet bukur dhe mbetët të merret shembull.

Po ashtu, komentet e ndryshme nuk i mungojnë nga ndjekësit që ka.

(Kosova Sot Online)