Me gjoksin në plan të parë, Rita Ora tregon fizikun e tonifikuar e veshur me bikini

  • G.G /
  • 24 shtator 2021 - 08:14
Me gjoksin në plan të parë, Rita Ora tregon fizikun e tonifikuar e veshur me bikini

Nuk është hera e parë që Rita Ora tregon trupin e tonifikuar në rrjete sociale. Ditën e djeshme, këngëtarja 30-vjeçare vendosi të ndajë disa imazhe të reja me mijëra ndjekësit e saj në Instagram.

Rita u shfaq e veshur me bikini me printe në ngjyrë rozë dhe bojë qiell, të cilat i tregonin çdo formë trupore, teksa në fytyrë mbante në maskë të “Lancome”, shkruan “Daily Mail”.

Bikinit që artistja kishte zgjedhur kishin një detaj në pjesën e sipërme, pasi ishin me një krah dhe të hapura në pjesën e gjoksit. Biondja seksi i kishte kapur flokët lart në mënyrë që asgjë të mos e pengonte për të vendosur maskën në fytyrë.

Këtë javë, Rita foli për herë të parë edhe për lidhjen e regjisorin 46-vjeçar, Taika Ëaititi.

“Unë jam në një vend të mrekullueshëm në jetën time, kjo është gjithçka që do të them për këtë,“- tha ylli i pop-it. Rita shpjegoi gjithashtu se kishte mësuar shumë gjatë romancave të saj të mëparshme të dështuara.

“Unë thjesht mendoj se privatësia është e rëndësishme. Po… Kam mësuar shumë në të 20-at”,- u shpreh ajo.

(Kosova Sot Online)