"Zemërthyer", Loredana i kërkon falje publikisht Mozzikut

  • G.G /
  • 24 September 2021 - 13:44

Loredana dhe Mozzik janë ndarë sërish.

Pas një ribashkimi që ndodhi muaj më parë mes çifti të shumë përfolur dyshja sërish i kanë ndarë rrugët.

Është vetë Loredana ajo e cila ka treguar se ajo dhe Mozzik janë ndarë ku shkak ka qenë kokëfortësia e të dy palëve.

Mirëpo ani pse të ndarë dyshja në vazhdimësi ka punuar rreth albumit “No rich parents”, të cilin e kanë finalizuar mbrëmë.

Pas këngës “Mit Dir” të publikuar javë më parë Lori dhe Mozzik mbrëmë lansuan këngën e re “Immer ëenn es regnet” që e shoqëruan me një videoklip ku dyshja u shfaqën së bashku.

Ndërkohë në postimin e saj Loredana ka shkruar “Më fal”, duke e përcjellë me një emjoi zemërthyer.

(Kosova Sot Online)