Tha se është në pritje të një djali, Kylie Jenner flet për herë të parë rreth gjinisë së fëmijës

  • E.K /
  • 24 shtator 2021 - 16:18
Tha se është në pritje të një djali, Kylie Jenner flet për herë të parë rreth gjinisë së fëmijës

Kylie Jenner i vuri flakën rrjetit me një foto të publikuar së bashku me vajzën e saj ku shihet e veshur me rroba në ngjyrë blu.

Ajo promovoi linjën e saj të re “Kylie Baby” dhe shumë fansa ishin të bindur se ajo kishte zgjedhur pikërisht këtë ngjyrë për të treguar gjininë e bebushit të saj.

Mirëpo, së fundmi Kylie ka folur për herë të parë pas thashethemev eqë ajo po pret një djalë.

Teksa ishte e ftuar në “Vogue’s 73” ajo ka treguar se ende nuk e di gjiinë e fëmijës që po pret.

“Epo, ne duhet të zbulojmë së pari gjininë, prandaj vendosëm të prisnim”-ka treguar Kylie.

(Kosova Sot Online)