Vajza e Mimoza Mustafës një super bombë, ia kalon të gjithave

  • G.G /
  • 25 shtator 2021 - 11:41
Vajza e Mimoza Mustafës një super bombë, ia kalon të gjithave

Çifti i njohur Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu janë prindër të dy fëmijëve , Rozafes dhe Bojkenit.

Mimoza, ka deklaruar se të dy kanë vesh për muzikë, por që deri më tani nuk është se kanë preferuar ti hyjnë kësaj bote.

E, Rozafa, është bërë e njohur për shkak të forografive që poston në Instagram.

Se Mimoza është nënë krenare, kjo dihet. Ajo, ka publikuar një foto të së bijes, ku Rozafa duket e veshur korrekt dhe mjaftë simpatike.

(Kosova Sot Online)