Xhensila Myrtezaj ‘thyen’ rrjetin me pamjen e saj të re

  • G.G /
  • 25 shtator 2021 - 12:37
Xhensila Myrtezaj ‘thyen’ rrjetin me pamjen e saj të re

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të dashura të ekranit.

Ajo ka eksperimentuar shpeshherë me pamjen e jashtme por kësaj here i ka lënë të gjithë pa fjalë me look-un e fundit.

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me flokë të shkurtra dhe duket kaq ndryshe.

“Duroni” kjo është kërkesa e Xhensilës për fansat. Me siguri, pamja e re ka të bëjë me klipin e ri që do të sjellë këngëtarja.

(Kosova Sot Online)