I dashuri i Gentës feston ditëlindjen, ja si e befason këngëtarja

  • G.G /
  • 25 shtator 2021 - 14:41
I dashuri i Gentës feston ditëlindjen, ja si e befason këngëtarja

Teuta tregon arsyen pse e lejoi Adonisin me qenë trajner i vajzave tjera

Dhe për këtë rast, këngëtarja nuk ka hezituar që ta befasojë të dashurin për ditëlindjen e tij të radhës, e cila njëherësh do të jetë e fundit që do at festojë pa statusin e prindit.

Genta vendosi që t’ia urojë Ustas ditëlindjen përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, ku shihet teksa i jep një ëmbëlsirë në gojë, nga pjata e ëmbëlsirave që mbante në dorë.

“Urime ditëlindjen dashuri”, ka shkruar këngëtarja nga Gjilani në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Më pas, nuk mungoi edhe një fotografi tjetër e dyshes, ku shihen në këmbë dhe me shikim përballë njëri-tjetrit, ndërkohë që Genta mbante një tufë të madhe lulesh në dorë.

Këngëtarja përndryshe është raportuar se ndodhet në pritje të fëmijës së parë dhe së bashku me partnerin, pritet që brenda pak muajve të bëhen prindër.

(Kosova Sot Online)