Noizy sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

  • G.G /
  • 27 September 2021 - 15:28
Noizy sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Reperi nga Shqipëria, Noizy, sot feston ditëlindjen e 35-të.

Me këtë rast ai mori urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe kolegët e tij.

Noizy ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet në krahë me nipin e tij teksa ka falenderuar të gjithë për urimet.

“Faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjen, i bekuar me Familje & Shoqeri “, shkroi reperi sipër imazhit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

(Kosova Sot Online)