Fjolla rikthehet në rrjete sociale me një postim për personin e zemrës

  • G.G /
  • 27 shtator 2021 - 15:38
Fjolla rikthehet në rrjete sociale me një postim për personin e zemrës

Fjolla Morina është rikthyer në rrjete sociale.

Disa ditë më parë avokati i këngëtares Fjolla Morina dha lajmin se ajo është liruar nga paraburgimi.

Fjolla kohëve të fundit bëri bujë të madhe, pasi asaj ju shqyrtua paraburgimi pasi u akuzua me arratisje nga burgu shtëpiak nga Kukësi dhe më pas u lirua.

Fjolla Morina ishte shpallur në kërkim më 21 prill 2021, një muaj pasi gjykata e Kukësit e dënoi me 6 vite burgim për “trafik të armëve dhe municionit”.

Partneri i Fjollës, Fisnik Syla i ka bërë ndjekësit e tyre së fundi të dyshojnë se ata janë ndarë.

Bashkëshorti i këngëtares ka fshirë çdo postim nga Instagrami personal dhe nuk figuron asnjë postim i tij dhe me Fjollën.

Ndërsa Fjolla sot riaktivizoi profilin e saj në Instagram duke bërë postin e saj të parë pas rikthimit me vajzën e saj e cila filloi shkollën.

“Nje fillim i ri sot per ty vajza ime e vogel, uroj te jete i mbare rrugetimi drejte dijes. Jam shume krenare me ty”, shkroi Fjolla në mbishkrimin e fotografisë.

(Kosova Sot Online)