Linda Halimi publikon pamje brenda apartamentit të ri luksoz në Amerikë

  • A.P /
  • 27 shtator 2021 - 18:19
Linda Halimi publikon pamje brenda apartamentit të ri luksoz në Amerikë

Këngëtarja shqiptare, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Linda Halimi, ka blerë apartament në Amerikë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në instagram.

 

 Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj pamje nga apartamenti i ri.

Apartamenti i saj duket shumë luksoz.

Linda duket se ka përshtatur çdo gjë në mënyrën më të mirë. Zgjedhjet e saj në mobile dhe ngjyra duken mirë të menduara.

(Kosova Sot Online)