Adelina Thaçi poston foto të rralla nga dasma

  • G.G /
  • 28 September 2021 - 10:27
Adelina Thaçi poston foto të rralla nga dasma

Këngëtarja kosovare, Adelina Thaçi, është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar.

Ajo njihet për vokalin e saj dhe ditën e djeshme ka publikuar disa foto të rralla nga martesa e saj me Bardhyl Metën.

Çifti festuan 10 vjetorin e martesës dhe Adelina zgjedhi fjalët më të mira për bashkëshortin.

Kujtojmë se, Adelina dhe Bardhyli janë prindër të dy vajzave.

(Kosova Sot Online)