Sabri Fejzullahu me dedikim për bashkëshorten: Shumë të kam borxhe, oj nafaka jem

  • A.P /
  • 29 September 2021 - 19:22
Sabri Fejzullahu me dedikim për bashkëshorten: Shumë të kam borxhe, oj nafaka jem

Sabri Fejzullahu kohë pas kohe bën dedikime për bashkëshorten e tij Nerën, të cilët kanë vite që janë bashkë, dhe nga martesa e tyre kanë dy fëmijë, Ermal dhe Bulëza Fejzullahun.

Së fundmi, këngëtari ka publikuar një fotografi me bashkëshorten ku nuk ka munguar edhe një dedikim romantik për të.

“Shumë të kam borgj oj nafake jem”, ka shkruar këngëtari.

Sa i përket muzikës, Sabri Fejzullahu është mjaft aktive me projekte të reja, teksa ai i fundit mban tiutllin “Vula e dashurisë”, e lansuar në mars të vitit 2021.

Image

(Kosova Sot Online)