Egzona me këtë fustan do ta 'shkrijë' burrin

  • G.G /
  • 01 tetor 2021 - 10:58
Egzona me këtë fustan do ta 'shkrijë' burrin

Egzona Muqiqi apo sic njihet bashkëshortja e Albatritit në çdo kohë duket person që tërheqë vëmendje me stilin perfekt.

Në këtë fotografi të fundit, Egzona me një fustan të bukur bën dritë dhe duket tejet bukur.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, ajo ka linja perfekte të trupit.

(Kosova Sot Online)