Gresa Behluli po kërkon propozime për emrin e djalit, ja cilën gjuhë zgjedh këngëtarja

  • G.G /
  • 05 October 2021 - 10:13
Gresa Behluli po kërkon propozime për emrin e djalit, ja cilën gjuhë zgjedh këngëtarja

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli është shtatzënë dhe së shpejti do të sjell në jetë fëmijën e saj të parë.

Gresa ka treguar se është në pritje të një djali, teksa ka kërkuar propozime të emrave nga ndjekësit e saj në Instagram vetëm shqip dhe jo me kuptime tjera.

“P.s. Vetëm propozime të emrave shqip, jo arabisht, jo anglisht, jo spanjollisht…flm në mirëkuptim”, ka shkruar Gresa.

Lajmin se është në pritje të ëmbël Gresa e ka bërë të ditur në videoklipin e projektit të ri “Numero Uno” në bashkëpunim me motrën e saj, Besiana Behluli.

Kujtojmë se, Gresa dhe Lulzimi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në vitin 2019.

(Kosova Sot Online)