Dafina Zeqiri unike! Publikon fotografinë më të ‘nxehtë’ që keni parë sot

  • G.G /
  • 07 tetor 2021 - 13:07
Dafina Zeqiri unike! Publikon fotografinë më të ‘nxehtë’ që keni parë sot

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke shijuar suksesin e albumit të saj “Dafinë moj”.

Ky album u prit aq mirë nga publiku, ku pothujase çdo këngë është bërë hit.

Krahas kësaj, Zeqiri vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi ku shihet shumë tërheqëse dhe me shumë stil.

“Me tmir sillna mire!Po me t’vshtir,Veq egersire m’bon mu….”, shkroi Dafina krahas imazheve.

(Kosova Sot Online)