Rina vazhdon të shfaqet atraktive me pozat e reja

  • G.G /
  • 09 tetor 2021 - 10:39
Rina vazhdon të shfaqet atraktive me pozat e reja

Reperja dhe këngëtarja Rina Balaj edhe njëherë ka treguar anën atraktive të saj në foto

Këngëtarja, me sa duket është duke u përgatitur për këngën e saj të radhës, pasi që është parë me disa foto provokative nëpër rrjetet sociale.

Rina sot është parë në natyre, derisa ka qenë e veshur me veshje sportive, duke shfaqur belin e saj të tonifikuar.

Përpos këtyre fotografive, Rina është parë në disa foto edhe me Mis Trejsi Sejdini, e që duket se ajo do të jetë në këngën e re të Rinës, që me sa duket quhet “Venom”. 

(Kosova Sot Online)