Kim Kardashian zbulon pse u divorcua nga Kanye West

  • G.G /
  • 11 October 2021 - 10:49
Kim Kardashian zbulon pse u divorcua nga Kanye West

Kur u zbulua për herë të parë se Kim Kardashian do të drejtonte Saturday Night Live për herë të parë, njerëzit ishin skeptikë nëse ajo mund ta tërhiqte atë

Në fund të fundit, Kim është e njohur për shumë gjëra, por qesharake nuk është njëra prej tyre. Por për habinë e të gjithëve, Kim e vrau pasi doli në skenë.

Shakatë e saj nuk ranë dakord, ato ishin në të vërtetë qesharake, dhe ajo nuk u përmbajt, duke qëlluar me veten, familjen e saj të famshme dhe madje edhe burrin e saj të ndarë, Kanye West.

E veshur me një mace të nxehtë rozë në një pëlhurë kadifeje të grimcuar, Kim filloi monologun e saj të hapjes me disa zingjirë.

“Jam e emocionuar që jam këtu sonte për t’ju treguar se jam shumë më tepër sesa thjesht një fytyrë e bukur dhe flokë të mirë dhe grim të mrekullueshëm, gjoks të mrekullueshëm dhe një vithe perfekte,” tha ajo.

“Në thelb, unë jam shumë më tepër sesa ajo foto referuese që motrat e mia treguan kirurgët e tyre plastikë.” Ajo pastaj vuri në shënjestër të dashurin e vjetër të nënës së saj Kris Jenner.

“Por e vetmja gjë për të cilën jam vërtet krenar është se askush nuk mund të më quajë kurrë një kërkues ari. Sinqerisht, nuk jam as i sigurt se si do të bëheni ju.

Kështu që pyeta të dashurin e mamit tim Corey [Gamble].” Oh Kardashian më pas iu drejtua martesës së saj dhe ndarjes së mëvonshme nga Kanye West.

“Unë kam qenë shumë e bekuar në këtë jetë dhe jam mirënjohëse për gjithçka, sinqerisht, për të gjitha ngritjet, për të gjitha rëniet,” tha ajo.

“Dua të them, u martova me reperin më të mirë të të gjitha kohërave. Jo vetëm kaq, ai është njeriu më i pasur zezak në Amerikë, një gjeni i talentuar, i ligjshëm, i cili më dha katër fëmijë të jashtëzakonshëm.”

Ajo vazhdoi, duke zbuluar arsyen pas ndarjes së tyre të profilit të lartë, “Kështu që kur u divorcova prej tij, duhet ta dini se kjo erdhi vetëm në një gjë: personalitetin e tij. Unë e di se tingëllon i keq, por njerëzit vazhdojnë të më thonë se komedia vjen nga e vërteta. Dhe nëse ka një gjë për të cilën përpiqem gjithmonë të jem, është e vërtetë”.

(Kosova Sot Online)