Kështu ia shpreh dashurinë Gold AG gruas së tij

  • G.G /
  • 11 tetor 2021 - 12:45
Kështu ia shpreh dashurinë Gold AG gruas së tij

Arian Augushi që ndryshe njihet si Gold AG është njëri ndër rep artsitët më të dashur të publikut shqiptar.

Golg AG është bërë baba për herë të parë dhe ka krijuar familjen e tij , bashkë me bashkëshorten Ermirën.

Së fundmi Ariani ka postuar një foto me Ermirën dhe mbishkrimi përkrahë fotos ishte shumë i bukur.

“Personin e jetës mbaje afër vetës ” – Ka shkruar Gold AG përkrahë fotos. 

(Kosova Sot Online)