“Dua t’ju jap një djalë”, çfarë po ndodhë mes Don Xhonit dhe modeles ruse?

  • G.G /
  • 12 October 2021 - 10:59
“Dua t’ju jap një djalë”, çfarë po ndodhë mes Don Xhonit dhe modeles ruse?

Modelja ruse Ariana Lirey, është dashuruar marrëzisht pas Don Xhonit.

Pas fotografisë me mbiemrin e tij, ajo i premtoi një djalë reperit.

Lirey postoi një imazh familjar në instastory, mbi të cilin ka shkruar: “Në këmbim të mbiemrit tuaj, dua t’ua jap një djalë”.

Përveç kësaj, ajo u shfaq me vello në postimin e fundit, duke shtuar dyshimet për një ‘martesë’ me Don Xhonin, i cili i komenton vazhdimisht.

(Kosova Sot Online)