Modelja ruse publikon një foto me vello, ky është komenti i Don Xhonit

  • G.G /
  • 12 tetor 2021 - 13:03
Modelja ruse publikon një foto me vello, ky është komenti i Don Xhonit

Modelja ruse, Ariana Lirey, tashmë njihet për pëlqimin që ka ndaj këngëtarit nga Drenica, Don Xhoni.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto me vello, ndërkaq nuk ka munguar komenti i reperit kosovar.

“Just wow”, ka komentuar Don Xhoni.

Nuk ka munguar as komenti i modeles.

“A po të pëlqen kjo”, ka replikuar modelja, ku duket se e ka fjalën për vellon që mban veshur.

Ndryshe, Don Xhoni dhe modelja ruse tash e disa kohë njihen për flirtin në rrjetet sociale, ku shkëmbejnë mesazhe e komente në fotografitë që publikojnë.

Ariana Lirey madje kishte bërë tatuazh fytyrën e këngëtarit nga Kosova.

Përveç kësaj, ajo në një postim në Instagram, ku kishte publikuar një foto, si përshkrim kishte zgjedhur të shkruajë “Zonja Isufi”, duke u referuar në mbiemrin e Xhonatan Isufit, i njohur për publikun si Don Xhoni.

(Kosova Sot Online)