Luan Krasniqi për herë të parë publikon foto me dy fëmijët e tij

  • G.G /
  • 13 October 2021 - 11:48
Luan Krasniqi për herë të parë publikon foto me dy fëmijët e tij

Ish-boksieri Luan Krasniqi pas përfundimit të karrierës ka qenë goxha aktiv me aktivitete të ndryshme sidomos ato humanitare.

Por, është një pjesë të cilën ai pa kompromis e ka mbajtur larg syrit të publikut e ajo është familja.

Numërohen në gishta fotografitë e tij me bashkëshorten, Suedën teksa për fëmijët e ish-boksierit dihet fare pak.

Sidoqoftë, me kohën, mesa duket as Luani nuk po i shpëton epokës së dominimit të rrjeteve sociale.

Ai së fundmi ka postuar një fotografi me dy fëmijët, vajzën dhe djalin.

Fotoja është shkrepur gjatë pushimeve të familjes Krasniqi në Dubai. 

(Kosova Sot Online)