Teuta Selimi publikon portretin më të bukur familjar

  • G.G /
  • 15 October 2021 - 09:51
Teuta Selimi publikon portretin më të bukur familjar

Këngëtarja e muzikës moderne dhe asaj popullore, së fundmi ka bërë një mori ndryshimesh në pamjen e jashtme.

Teuta, ka hequr disa kilogramë, por edhe ka bërë ca ndryshime të dukshme ne portretin e saj.

Ajo, është bashkëshorte dhe nënë e lumtur e dy djemëve.

Kjo është familija e Teutës. Ndryshe, këngëtarja nuk është se ka sjellë shpesh portrete të tilla familjare.

(Kosova Sot Online)