Antonela në Dubai, kush është ‘sheiku’ që po e shoqëron

  • G.G /
  • 15 October 2021 - 13:15
Antonela në Dubai, kush është ‘sheiku’ që po e shoqëron

Ish-protagonsitja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, është një emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Ajo ka udhëtuar drejt Dubait si shumë nga fytyrat publike.

Antonela është shumë aktive në rrjetet sociale ku po ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga atje.

Duke provokuar me pozat në bikini, ajo nuk ka harruar të tregoj se kush po e shoqëron.
Antonela ka postuar një fotografi me nënën e saj dhe duket se po kalojnë mjaft kohë të mirë me njëra-tjetrën.

“Ja dhe sheiku im” ka shkruar Antonela sipër fotografisë të shoqëruar me një ’emoji’ zemër.

(Kosova Sot Online)