Demi Rose habit ndjekësit e saj, e veshur me të brendshme rozë shkruan: Zemra ime i përket babait

  • G.G /
  • 15 tetor 2021 - 14:28
Demi Rose habit ndjekësit e saj, e veshur me të brendshme rozë shkruan: Zemra ime i përket babait

Modelja dhe blogerja e njohur angleze Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale.

Por së fundmi ajo ka habitur disa nga ndjekësit e saj me komentin që shoqëron fotot e publikuara.

E veshur me të brendshme rozë ku tregon format e saja bombastike ajo shkruan: Zemra ime i përket babait.

“Të bëhëm babai i jot’ ‘Çfarë kërkon të thuash me këtë shënim’ janë disa nga komentet në fotot e modeles që si gjithmonë di të tërheq vëmëndjen.

(Kosova Sot Online)