Robert Berisha ka përgjigjen më epike për pyetjen: A do shkoje në dasmën e Norës?

  • G.G /
  • 17 tetor 2021 - 07:33
Robert Berisha ka përgjigjen më epike për pyetjen: A do shkoje në dasmën e Norës?

Robert Berisha ka qenë i ftuar sot në emisionin “Goca e gra” ku u diskutua edhe për ruajtjen e miqësisë me ish-in.

Madje, ndër të tjera këngëtari tha se nëse Nora do e ftonte në dasmë ai jo vetëm që do shkonte, por edhe do këndonte.

“Unë uroj që Nora dhe Renee të jenë të lumtura, dua vetëm lumturinë e tyre dhe vetëm për këtë do të këndoja në dasmën e Norës, nëse do të më ftonte”, tha ai.

Roberti dhe Nora janë një nga shembujt më të mirë në showbizin shqiptar, të cilët përveç se prindër të vogëlushes Renee ruajnë edhe një raport korrekt me njëri-tjetrin, gjë që e theksoi edhe njëherë këngëtari.

(Kosova Sot Online)