Dikush i la këtë koment në postim dhe Xhensila Myrtezaj qeshi me lot

  • E.K /
  • 17 October 2021 - 09:26
Dikush i la këtë koment në postim dhe Xhensila Myrtezaj qeshi me lot

Së fundmi, Xhensila Myrtezaj publikoi disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” që janë pamje të shkëputura edhe nga videoklipi i saj i ri që publikohet së shpejti.

Ajo u shfaq me një prerje shumë të shkurtër të flokëve, dhe nje nga komentuesit i tha se ngjason shumë me Bruce Lee.

Ky koment i ra në sy këngëtares gjë që e bëri të qesh shumë. 

Në postimin që ka ndarë ajo shkruan, se i dolën lot nga të qeshurat.

Më pas, ajo publikoi edhe një fotografi të Bruce Lee për të përshkruar më tej referencën. “Marova” shkruan ajo duke lënë të nënkuptohet se akoma po qesh me këtë batutë.

(Kosova Sot Online)