Del foto e ish-bashkëshortit të Arjola Demirit, i cili e dhunoi dhe tradhëtoi për disa vite

  • G.G /
  • 17 October 2021 - 10:41
Del foto e ish-bashkëshortit të Arjola Demirit, i cili e dhunoi dhe tradhëtoi për disa vite

Aktorja, Arjola Demiri, aktualisht pjesë e Big Brother VIP, ka befasuar me rrëfimin e saj.

Ajo zbuloi se ka rënë pre e dhunës së ish-bashkëshortit të saj.

Arjola ka rrëfyer më tej se në momentin e ndarjes ka qenë sërish shtatzënë me binjakë, të cilët kishte vendosur ti abortonte, pas gjendjes së rënduar psikologjike.

Po kush është ish-burri i saj?

Në mediat sociale janë publikuar foto ku pretendohet se është ish-burri i aktores, në shoqërinë e një femre tjetër.

Sipas raportimeve, Arjola Demiri nuk është në lidhje dashurie që nga ndarja me bashkëshortin e saj. Ajo jeton vetëm me fëmijët, ndërkohë që babai i tyre jeton në Kosovë.

(Kosova Sot Online)