Jehona Sopi feston ditëlindjen, mbush shtëpinë me VIP, pamje nga super festa

  • G.G /
  • 17 tetor 2021 - 11:14
Jehona Sopi feston ditëlindjen, mbush shtëpinë me VIP, pamje nga super festa

Jehona Sopi sot feston ditëlindjen e saj të 41-të.

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, që viteve të fundit nuk ka qenë shumë aktive në tregun muzikor ka vendosur që këtë ditë speciale ta festojë me familjaret dhe miket e saj të ngushta duke organizuar një festë në shtëpinë e saj.

Të pranishme mes tjerave u panë edhe Leonora Jakupi dhe Vesa Luma, me të cilat Jehona ka një shoqëri të ngushtë.

I vetmi mashkull i pranishëm ishte Neki Emra që argëtonte vajzat në këtë super party.

(Kosova Sot Online)