Shyhrete Behluli poston një foto me bashkëshortin, ka po shkojnë?

  • E.K /
  • 17 tetor 2021 - 14:30
Shyhrete Behluli poston një foto me bashkëshortin, ka po shkojnë?

Këngëtarja e dashur dhe shumë e njohur për publikun, Shyhrete Behluli është shumë aktive në rrjete sociale, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja  shpeshherë poston foto në “Instagram” nga krijimtaria e saj muzkore mirëpo edhe foto tjera nga jeta e saj personale.

Së fundi, Shyhretja ka postuar një foto në veturë, ku shihet së është bashku më bashkëshortin e saj, ku shihen mjaft të lumtur.

(Kosova Sot Online)