Dua Lipa guxon shumë, e nxjerr gjoksin “n'shesh”

  • G.G /
  • 17 tetor 2021 - 15:26
Dua Lipa guxon shumë, e nxjerr gjoksin “n'shesh”

Nuk është nga emrat që e kemi parë duke e tepruar me zhveshje.

Por, edhe Dua Lipa del pa sytjena kur vjen fjala për t’u dukur shumë bukur dhe me stil.

Kjo se, fustanin e çarë në mes, tregoi se këngëtarja ka edhe këtë anë.

Ja fotot:

(Kosova Sot Online)