Edona shkon me voto, veshja e saj me shumë shije merr gjithë vëmendjen

  • G.G /
  • 17 tetor 2021 - 16:59
Edona shkon me voto, veshja e saj me shumë shije merr gjithë vëmendjen

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

E sot janë duke u mbajtur zgjedhjet locale në gjithë Kosovën.

Për të votuar ka dal edhe Edona Llalloshi.

E veshur krejt zi dhe me shumë stil, këngëtarja po shkëlqen të kutit e votimit.

‘Vota ime për Prishtinën tonë, për një të ardhme më të mirë’, shkroi ajo krahas imazhit të publikuar. 

(Kosova Sot Online)