Serbët sulmojnë në komente ish-tenisten e njohur pasi ajo poston video me këngë të Dua Lipës

  • E.K /
  • 17 tetor 2021 - 19:40
Serbët sulmojnë në komente ish-tenisten e njohur pasi ajo poston video me këngë të Dua Lipës

Komentuesit serb janë acaruar me ish-tenisten serbe Ana Ivanovic.

Ish -tenistja Ana Ivanović postoi një video në Instagramin e saj, në të cilën promovonte se çfarë stili ka, dhe e gjithë videoja ishte me këngën e këngëtares shqiptare Dua Lipa: “Levitating”.

Ish-tenistja e njohur sidoqoftë hasi në komente dhe provokime të shumta negative nga ndjekësit e saj, të cilët padyshim që nuk e pëlqyen gjestin e saj, zgjedhjen e muzikës dhe këngëtaren e përmendur.

Ndër komentet në këtë postim janë:

– Pse Dua Lipa, ajo është një zgjedhje e keqe.

– Pse Dua Lipa, një person që urren serbët dhe propagandon Shqipërinë e Madhe?

– Për hir të Zotit, Ana, pse të prishësh përshtypjen e bukurisë sate me Dua Lipën?

– Pse në tokë, Anna?! Ti e shite shpirtin,

– Unë nuk mund ta kuptoj se si mund të zgjidhni Dua Lipa?

(Kosova Sot Online)