Shumë ndryshe nga seriali, kështu duket në përditshmëri “Pajtesa”

  • G.G /
  • 18 October 2021 - 11:01
Shumë ndryshe nga seriali, kështu duket në përditshmëri “Pajtesa”

Seriali, “Çka ka shpija”, është njëri nga më të ndjekurit në shqiptari.

Ani pse ka kohë të gjatë se transfetohet, ky serial edhe sot e kësaj dite ndiqet nga një numër i madh spektatorësh.

E njëra nga personazhet më të dashura padyshim që mbetet “Pajtesa”, nusja e shpisë.

Atë rol me shumë talent e interpreton aktorja, Fiona Gllavica.

Ndryshe nga seriali, “Pajtesa” në përditshmëri është një grua shumë e thjeshtë.

Së bashku me burrin dhe djalin e saj, ajo jeton një jetë të thjeshtë, por shumë të lumtur.

(Kosova Sot Online)