Ndryshimi drastik i ‘Xhbanës’ pas operacioneve plastike

  • 18 tetor 2021 - 12:24
Ndryshimi drastik i ‘Xhbanës’ pas operacioneve plastike

Aktorja nga Tropoja, Arjola Demiri, e njohur si ‘Xhbanja’ në serialin ‘O sa mire’, ka bërë ndryshime të mëdha në pamje.

Kjo mund të vërehet nga incizimet e mëhershme të cilat janë të ruajtura në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ajo kishte marrë pjesë në një program në RTK gjashtë vite me parë, ku duket krejtësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Aktorja ka kryer operacion plastik dhe ajo që vihet re edhe ndryshimi i hundës.

(Kosova Sot Online)