Më shpejt se ç’mendonim! Me videon unike zbulohet kur do të publikohet bashkëpunimi nga artistët më të dashur

  • G.G /
  • 19 October 2021 - 14:19
Më shpejt se ç’mendonim! Me videon unike zbulohet kur do të publikohet bashkëpunimi nga artistët më të dashur

Ghetto Geasy, Majk dhe Xhensila Myrtezaj kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Këtë e kanë bërë të ditur vet artistët përmes rrjeteve sociale.

Ata kanë zbuluar se projekti i tyre “Mëkati jem” do të lansohet nesër në orën 18:00.

Kujtojmë se, shumë nga fansat e tyre mezi po e presin këtë hit.

(Kosova Sot Online)