Marina Vjollca shfaq barkun e rrumbullakosur në fustanin e shkurtër

  • E.K /
  • 19 tetor 2021 - 14:27
Marina Vjollca shfaq barkun e rrumbullakosur në fustanin e shkurtër

Marina Vjollca do të bëhet nënë për herë të parë.

Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy kanë konfirmuar lajmin se po bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Qifti kanë postuar disa fotografi në rrjete sociale ku edhe dhanë lajmin e bukur për ndjekësit e tyre. Ata u uruan menjëherë nga miq, familjar, dhe fansa duke iu dëshiruar një shtatzëni të shëndetshme atyre.

Marina së fundi solli edhe disa imazhe nga fotosesioni ku shfaqet mjaft elegante teksa pozont me fustanin e shkurtër teksa theksonte barkun e fryrë.

(Kosova Sot Online)