Meti Bërbatovci po bën jehonë me këngën e re

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 17:41
Meti Bërbatovci po bën jehonë me këngën e re

Këngëtari i njohur Meti Bërbatovci ditë më parë publikoi këngën e re "Dylberat", e cila ka marrë shumë komente pozitive, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë për temën që trajton ka pasur edhe prej atyre skeptikëve që kanë paragjykuar.

Sidoqoftë suksesi i këngës po vazhdon dhe emri i Metit po jehon.

Për të gjithë ata që nuk kanë pasur rastin ta dëgjojnë ua risjellim dhe njëherë...

 

(Kosova Sot Online)