Arta Nitaj ia huq keq me fotoshop

  • G.G /
  • 20 tetor 2021 - 13:24
Arta Nitaj ia huq keq me fotoshop

Photoshopi përdoret në masë të madhe edhe tek të rinjtë por padyshim përdorimin më të madh e gjen tek figurat publike që duan të duken perfekt para ndjekësve të tyre.

Krahas përdorimit të “FaceApp” që “perfeksionon” fytyrën photoshopi në trup po ashtu është ndër më të përdorurit.

Kështu ka vepruar së fundmi Arta Nitaj, por nuk i doli suksesshëm.

Ndjekësit që janë shumë detajist zbuluan se dyshemeja dhe dera janë të deformuara pasi aktorja ka rritur të pasmet në një fotografi para pasqyres.

Ndryshe Arta njihet për format bombastike trupore dhe përdorimi i photoshopit mbase është i panevojshëm tek ajo, por ja që ndodh.

(Kosova Sot Online)