Eskalon Enca në Dubai: Thyen të gjitha pjatat

  • G.G /
  • 20 tetor 2021 - 13:34
Eskalon Enca në Dubai: Thyen të gjitha pjatat

Këngëtarja shqiptare, Enca, ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen e 26-të.

Këtë ditëlindje vendosi ta festoj në Dubai e rrethuar me shoqërinë e saj më të ngushtë.

Madje, nuk munguan fotot dhe videot të cilat këngëtarja i postoi në rrjetet sociale të cilat u bënë virale.

Enca ka postuar një video duke thyer pjata në këtë festë.

“Gjithmonë kam dashur të bëjë këtë”, shkroi Enca.

(Kosova Sot Online)