Beyonce vjen me një ndryshim të ri flokësh

  • A.P /
  • 20 tetor 2021 - 17:16
Beyonce vjen me një ndryshim të ri flokësh

Siç duket, balluket janë trendi më i madh i flokëve këtë sezon.

Kohët e fundit, ne kemi parë Zendayan që provon trendin. Pastaj ka pasur pak nga Shay Mitchell, ditëlindja e Bella Hadid dhe Megan Fox me balluket më të shkurtra që kemi parë ndonjëherë. Dhe kjo ishte e gjitha vetëm në javën e fundit.

Tani, edhe Beyonce ka një prerje të re – dhe kjo është e mjaftueshme që shumë persona të eksperimentojnë me një palë gërshërë, vërtet.

Image

(Kosova Sot Online)