Mozzik dhe Noizy publikojnë bashkëpunimin “Bonjour Madame”

  • G.G /
  • 22 tetor 2021 - 10:47
Mozzik dhe Noizy publikojnë bashkëpunimin “Bonjour Madame”

Dy reperët e njohur, Noizy dhe Mozzik, kanë publikuar në orët e para të së premtes këngën e saj më të re.

“Bonjour Madame”, mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Muzika është realizuar nga Rvchet dhe Rzon Pellumb beats, ndërsa për tekstin janë kujdesur vet interpretuesit e këngës.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin dyshja vijnë me një performancë mjaft interesante.

Ky është bashkëpunimi i parë mes Mozzikut dhe Noizyt, të cilët vetëm pak orë para se të publikonin këngën, i përshëndetën fansat e tyre përmes një lidhjeje direkte me ta në Instagram.

https://www.youtube.com/watch?v=JR2-H5907Mo

(Kosova Sot Online)