Arta Elezaj vë në plan të parë gjoksin derisa merr rreze dielli

  • G.G /
  • 22 tetor 2021 - 10:59
Arta Elezaj vë në plan të parë gjoksin derisa merr rreze dielli

Aktorja nga Klina, Arta Elezaj, është duke kaluar ditë pushimi deisa nuk po ndalet së postuari fotografi nga momentet.

Elezaj dallohet për linjat trupore si dhe për bukurinë që ka.

Kështu ka marë vëmendje në paraqitjen e fundit ku ka pozuar duke marë rreze dielli veshur në bikine të kaltërta që i theksonin fizikin dhe linjat bombastike.

Derisa në mbishkrimin e saj ka shkruar “E pashqetsuar”, e që duket vërtetë se nuk po e vret mendjen për asgjë duke shijuar pushimin.

Kujtojmë se, Elezaj këtë kohë ka qenë më pasive dhe nuk ishte pjesë e ndonjë projekti që nga seriali “O sa mirë”, në rolin e  Xhakartës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

(Kosova Sot Online)